KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 5097183
nr 509 7183
Pastell
signerad Schiöler , 'Landskap med väg' 24x34
Utrop:
100 kr
Såld:
2.900 kr
måndag 18 februari 2008
kl 17:16:38
100 kr
150 kr
300 kr
800 kr
500 kr
700 kr
900 kr
950 kr
2.800 kr
1.400 kr
1.800 kr
6
2.200 kr
6
2.400 kr
7
2.600 kr
7
2.800 kr
7