KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 5097183

nr 509 7183

Pastell

signerad Schiöler , 'Landskap med väg' 24x34

Utrop:

100 kr

Såld:

2.900 kr

måndag 18 februari 2008
kl 17:16:38